» » Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
4 сезон
Рік:
1990 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кліфф Боул, Ліс Ландау, Вінрі Кольбе
В ролях:
Майкл Дорн, Левар Бертон, Патрік Стюарт, Гейтс МакФедден, Маджел Беррет, Віл Вітон, Колм Міні, Марина Сіртіс, Брент Спайнер, Джонатан Фрейкс
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон українською мовою

На замовлення телеканалу «NBC» кінематографісти США випустили в 1987 році на телеекрани серіал «Зоряний шлях: Наступне покоління» (англійська назва «Star Trek: The Next Generation»). Серія триває в середньому 45 хвилин. Продюсер Рік Берману режисер Кліф Боле зняли, при скромному бюджеті, що склав 1 500 000 млн.дол, у «Зоряного шляху 2» сім сезонів. 26 вересня 1987 року відбулася у стартовою серії світова прем'єра.

«Зоряний шлях: Наступне покоління» (скор. TNG) є гідним продовженням серіалу «Зоряний шлях:« Оригінальний Серіал »(скор. ТОS), і навіть зараз телешоу виглядає гідно на тлі не менш знаменитої всесвіту серіалу Зоряна брама. Новий фільм став в дослідженні людиною космосу новою главою. Нова команда, новий корабель, нові відкриття і пригоди.

Приступимо з самого початку. В оповіданні TNG пройшло 80 років з часів Кірка, люди і Клінгони уклали союз, були відкриті нові світи, корабель «Ентерпрайз» став набагато швидше, більше і боєздатні, отримавши можливість розділятися надвоє і перейшов в клас «Галактика». Ще треба зазначити, що з плином часу (а майже 25 солідний термін) технології, звичайно, змінилися, дозволивши TNG зробити в порівнянні з TOS куди більш видовищною. Але дуже радує, що дух серіалу не змінився. А зараз про сюжет і персонажів серіалу Зоряний шлях: Наступне покоління. Зміни не торкнулися самого сюжету, як і раніше команда «Ентерпрайз» відкриває нові цивілізації, нові форми життя і дивні нові світи. Лінія сюжету на відміну від TOS став не таким розірваним, протягом усього серіалу з'являються персонажі, яких ми зустрічаємо в початкових серіях TNG.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*