» » Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
5 сезон
Рік:
1991 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кліфф Боул, Ліс Ландау, Вінрі Кольбе
В ролях:
Майкл Дорн, Левар Бертон, Патрік Стюарт, Гейтс МакФедден, Маджел Беррет, Віл Вітон, Колм Міні, Марина Сіртіс, Брент Спайнер, Джонатан Фрейкс
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон українською мовою

Новий капітан «Ентерпрайз» Жан-Люк Пікард більш розважливий ніж Кірк, але менш свавілля. Пікард не допускає недбалості, любить порядок і слід строго статуту Зоряного флоту, що глядача може відштовхувати. Але лише в перших епізодах він здається таким, Пікард стане в подальшому більш м'яким. Права рука капітана і перший офіцер Вільям Райкер, в порівнянні з Пікардом не такий строгий і навіть в окремих серіях нагадує чимось Кірка, але в ньому все одно тієї іскри немає. Клінгонец лейтенант Ворф як будь-який представник свого виду на перше місце ставить честь, потрапляє часом в смішні ситуації, своїм обов'язком вважає служити федерації на вірність і як личить воїну, померти за її ідеали. З усіх персонажів містер Дейта - найсмішніший, його роблять особливим спроби повторити поведінку людей. Місце Скота з TOS зайняв Джорджі Ла Форж і став подібним чудо інженером, у нього є визор прилад, який йому дозволяє бачити.

Всі рейтинги свого попередника зміг побити TNG. Такого результату навіть не підозрював ніхто з його творців, у всьому світі мільйони шанувальників і величезний успіх. Даний серіал виставили в номінацію на премію Еммі. З новими героями ми йдемо туди, де звичайно ж не ступала нога людини, встановлюємо з іншими расами мирні відносини і потрапляємо в нові каверзні ситуації. У нову атмосферу пригод, більше непередбачувану і небезпечну занурює нас TNG. Ми занурюємося глибше у внутрішній світ героїв, радіємо разом з ними перемог і переживаємо горе.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*