» » Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
7 сезон
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кліфф Боул, Ліс Ландау, Вінрі Кольбе
В ролях:
Майкл Дорн, Левар Бертон, Патрік Стюарт, Гейтс МакФедден, Маджел Беррет, Віл Вітон, Колм Міні, Марина Сіртіс, Брент Спайнер, Джонатан Фрейкс

Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон українською мовою

Зоряний шлях: Наступне покоління - це історія космічних пригод нового зорельота з Об'єднаної Федерації Планет (ОФП) під назвою «Ентерпрайз». Командиром зорельота був призначений відомий галактичний капітан Пікар. Його судно призначене в першу чергу не тільки для досліджень космічних просторів, а й для ведення бою, так як воно непогано озброєне, завдяки фінансуванню Зоряного Флоту.

Самому капітану Пікару разом зі своєю командою на борту «Ентерпрайз» чекає нелегке завдання - їм належить захистити Землю не тільки від відомого у всій галактиці лиходія на ім'я Кью, але і від абсолютно нових супротивників - раси Борги, перетвореної в роботів-гуманоїдів. Вони управляються за допомогою єдиного мозку і постійно збільшують свою чисельність за допомогою асиміляції цілих світів в галактичному просторі. Також команду популярного зорельота чекають нові знайомства з уже звичними для них контактами з інопланетними формами життя з метою вивчення космічних просторів, куди не ступала ще нога жодної людини. На їх шляху зустрінеться чимало небезпек, через які головним героям необхідно буде пройти, часто ризикуючи власним життям, але для загального блага постійно потрібно чимось жертвувати, адже космос не прощає помилок нікому, навіть його найдосвідченішим дослідникам.

Дивитися онлайн серіал Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
Зоряний шлях: Наступне покоління 7 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*