Лінія життя 1 сезон
1 сезон 8 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ніко Пюрингер , Сем Горскі
В ролях:
Зак Гілфорд , Алі Юман , Сідні Парк , Усман Еллі , Лінден Ешбі , Лилан Боуден , Vivian Lamolli , Curtis Webster , Джуд С. Уоко , Аманда Крю
Формат:
mp4, 3gp

Лінія життя 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Лінія життя 1 сезон українською мовою

Події кіносеріалу розвиваються в реальності, де люди, нарешті, навчилися подорожувати в часі. Само собою, це призвело до численних змін у житті суспільства. Проникливі люди створили страхове агентство під назвою "Лінія Життя". Воно стало неймовірно прибутковим, тому як клієнтам тут вигідно страхувати своє життя. Агентство відсилає досвідчених, спеціально підготовлених співробітників в минуле, аби ті врятували клієнта від смерті.

Звичайно, коштує це великих грошей, але незадоволених у цій ситуації просто не існує, адже врятоване життя! Найбільш талановитим і успішним співробітником, що займається вояжами в часі, по праву вважається чоловік по імені Коннер Хукс, який з легкістю виконує всі складні і відповідальні місії. Одного разу йому доручають легке, на перший погляд, завдання. Необхідно захистити шістнадцятирічну дівчинку Нору. Проте, зіткнувшись з реальним станом речей, Коннер швидко приходить до висновку, що дівчина опинилася у справжній біді, і її життю загрожує велика небезпека. Для того, щоб зберегти дівчинку, Хуксу знадобиться використовувати весь свій досвід, вміння, кмітливість і волю, інакше буде прикро провалити таке відповідальне завдання.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Лінія життя 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*