Правовласникам

Усі матеріали, представлені на сайті uafilm.net, знаходяться у вільному доступі для перегляду та скачування в мережі Інтернет, та розміщені на сайті в автоматичному режимі, адміністрація сайту в даному випадку не має контролю над розміщенням цих матеріалів і не несе відповідальності за цей матеріал.

Також адміністрація сайту uafilm.net не здійснює діяльність, пов'язану з публікацією неліцензійного контенту, незаконно вкраденого і такого, що знаходиться під захистом правовласників. Автоматизована система публікує тільки той матеріал, який знаходиться у вільному доступі і матеріал з відкритих джерел.

uafilm.net завжди відкритий для співпраці з правовласниками. Якщо Ваші виключні права на об'єкти авторської власності порушуються яким-небудь чином з використанням даного ресурсу (розміщення інформації, захищеної авторським правом), адміністрація готова сприяти Вам і видалити з сайту відповідні матеріали.

При виникненні спірних ситуацій ми просимо Вас надіслати нам листа в електронному вигляді, де необхідно вказати наступне:
1. Документальне підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
  • відсканований документ з печаткою, або
  • email з офіційного поштового домену компанії правовласника, або
  • інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас як правовласника даного матеріалу.

2. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять дані, опубліковані з порушенням авторських прав.

При одержанні листа, який містить це підтвердження, протягом 48 годин ми видалимо з сайту захищений авторським правом контент. Або, на ваше ж прохання, замінимо матеріал на той, який вас влаштовує - плеєр з легального онлайн кінотеатру або каналу YouTube.

З усіх питань просимо Вас звертатися через форму зворотнього зв'язку.
Написати нам Правовласникам Правила Про сайт © 2015 - 2018 uaFilm.net